Skuteczność odżywki do rzęs

Firma RevitaLash znana jest ze swoich sprawdzonych i bardzo skutecznych odżywek do rzęs, aby upewnić Was o jakości tych odżywek poniżej znajdziecie artykuł oraz opis badań przeprowadzonych na kobietach, w wieku od 33 do 46 lat, które mają za zadanie sprawdzić oraz potwierdzić skuteczność tych odżywek.
Przede wszystkim musicie wiedzieć, że celem tego badania jest ocena skuteczności odżywki do rzęs służącej do poprawiania ich wyglądu, testowanej przez okres sześciu tygodni. Generalnie subiektywną ocenę skuteczności oraz tolerancji kosmetyki przeprowadzono w oparciu o kwestionariusz, który został wypełniony przez ochotniczki w dwóch punktach w czasie: czyli w połowie badania (po upływie trzech tygodni) oraz po zakończeniu badania, czyli po sześciu tygodniach. Oprócz tego dokonano także korelacji krzyżowej subiektywnych odczuć z obiektywnymi pomiarami w celu zwiększenia precyzyjności badania. Warto wiedzieć, że całe 100% uczestniczek badania stwierdziło, że dzięki Testowanemu Produktowi ich rzęsy stały się bardziej widoczne oraz wydają się zdrowsze.
W samym badaniu wzięło udział pięć ochotniczek w wieku od 33 do 46 lat, a ogólny stan zdrowia każdej z nich był dobry, żadna z nich nie cierpiała na jakiekolwiek schorzenia dermatologiczne czy też ogólnoustrojowe. Przede wszystkim tuż przed rozpoczęciem badania uzyskano świadomą zgodę wszystkich ochotniczek na udział w nim, a samo badanie zostało zweryfikowane oraz zatwierdzone przez Niezależną Komisję Etyczną AMA Laboratories Inc. Następnie wszystkie uczestniczki zostały poinstruowane w jaki sposób mają raz dziennie nakładać odżywkę do rzęs i badanym kobietom polecono codzienne stosowanie produkty przez okres 6 tygodni.
W ten oto sposób produkt był używany przez 42 dni z rzędu, a w każdym z ustalonych dni oceny (czyli w dniu 0, po 3 tygodniach oraz po 6 tygodniach) uczestniczki badania proszono o przybycie do ośrodka badawczego i wypełnienie Kwestionariusza samooceny oraz wykorzystanie wizualnej skali analogowej zwanej VAS.
Potem fotografie oceniono przy zastosowaniu Oprogramowania do Analizy Obrazów AMA, a wizualna skala analogowa pozwoliła uczestniczkom ocenić ich subiektywne odczucia odnośnie wyglądu ich rzęs przez zastosowanie opisów oraz elementów multimedialnych. Oprócz tego w celu skorelowania subiektywnych odczuć z obiektywnymi obserwacjami przed i po badaniu w standardowych warunkach wykonano fotografie w dużej rozdzielczości. Natomiast dane wykorzystane do analizy statycznej odzwierciedlają zmiany począwszy od dnia 0, dokonano także korelacji krzyżowej danych zebranych na podstawie subiektywnej  i obiektywnej oceny. 

 

Powiązane artykuły

Kontakt
E-mail: kontakt@kaims.pl
O nas

Na naszej stronie znajdziesz ciekawostki i porady o kosmetykach, dzięki którym twoja skóry będzie wyglądać świeżo. Zapraszamy do czytania

Zaprzyjaźnione firmy

internetowa apteka