Czemu firma Solgar?

Jeśli nie słyszałeś do tej pory o marce Solgar to koniecznie musisz przeczytać ten artykuł. Ich hasło przewodnie brzmi: „Zrozumieć różnicę – wytwarzamy witaminy od ponad 60 lat, nie od 60 minut”. Firma zaczęła swoją działalność w 1947 roku i od tego czasu ze zdrowego rodzinnego przedsiębiorstwa rozwinęli swoją działalność do firmy służącej zdrowi milionów rodzin. Założyciele tej marki zdają sobie sprawę, że zdrowie jest bezcenne, w związku z tym tworzą oni wszystkie produkty w oparciu o najnowocześniejsze badania naukowe, drobiazgową kontrolę jakości oraz troskliwą obsługę pacjenta.
W ten oto sposób przez dobre pięć dekad wprowadzili oni na rynek ponad 400 wyjątkowych produktów, za które naprawdę odpowiadają od samego początku do samego końca. Są produkty, którymi firma naprawdę może się poszczycić, ponieważ sfinansowali oni badania zależności pomiędzy odżywianiem, a chorobą, aby tworzyć doskonałe receptury. Jest to firma, która jako jedna z nielicznych na świecie przez kilkadziesiąt ostatnich lat analizowała wpływ tych samych witamin, minerałów oraz ziół na organizm dążąc do perfekcji we wspieraniu zdrowia człowieka. To właśnie ta firma stworzyła przełomową technologię, która pozwoliła powlekać tabletki naturalnym składnikiem opartym na wodzie, a nie tanim szelakiem z owadów, jak czynią to inni producenci. Dodatkowo w ultranowoczesnym laboratorium powstały kapsułki z najsoczystszych surowców roślinnych (Vegicaps), a nie półproduktów zwierzęcych. Generalnie już kilka pokoleń zaczyna dostrzegać, że witaminy, minerały oraz zioła firmy Solgar różnią się od reszty.
Aby dostarczyć ludziom skutecznych witamin, ziół oraz minerałów konieczne jest wykorzystanie do ich produkcji najnowszych osiągnięć naukowych. I właśnie dlatego firma Solgar stworzyła pierwsza w tym sektorze gospodarki ośrodek badań biochemicznych – Solgar Nutritiona Research Center. Z tego powodu firma Solgar jest jedną z niewielu firm na świecie, która analizuje wpływ minerałów, ziół oraz witamin na ludzki organizm oraz produkuje je. Warto wspomnieć, że nad opracowaniem receptur zgodnych z najnowszymi wynikami dociekań naukowych czuwa sztab światowej sławy mikrobiologów, specjalistów żywienia oraz biochemików. Okazuje się, że to eksperci z ośrodka Solgaru zapoczątkowali oraz nadzorowali wiele przełomowych badań, które dotyczą zależności pomiędzy odżywianiem, a chorobami. Mało tego – w ich laboratoriach codziennie, od lat obserwowane są skomplikowane procesy chemiczne zachodzące w ludzkim organizmie pod wpływem składników odżywczych. 

 

 

Powiązane artykuły

Kontakt
E-mail: kontakt@kaims.pl
O nas

Na naszej stronie znajdziesz ciekawostki i porady o kosmetykach, dzięki którym twoja skóry będzie wyglądać świeżo. Zapraszamy do czytania

Zaprzyjaźnione firmy

internetowa apteka