Revitalash – marka sama w sobie!

Pewnie słyszałeś nie raz hasło takie jak Revitalash, ale nie wiesz skąd pochodzi marka oraz jaka jest jego historia? Otóż musisz wiedzieć, że wszystko zaczęło się pewnego dnia, kiedy mąż postanowił ofiarować swojej żonie wyjątkowy prezent…. Był to bardzo specjalny prezent od Doktora Michała Brinkenhoffa dla jego żony Gayle, która zachorowała na raka piersi, a agresywna chemioterapia uszkodziła jej piękne rzęsy, które stały się kruche i rzadkie. I w ten oto sposób wynalazcą receptury Revitalash stał się właśnie Doktor Michał Brinkenhoff.
Tak oto intensywne i długie poszukiwania naukowe doktora Brinkenhoffa oraz zespołu bardzo utalentowanych kosmetologów i chemików doprowadziły do opracowania takiej receptury produktu, dzięki której rzęsy Gayle po okrecie pięciu tygodni zastosowania stały się z powrotem piękne oraz witalne. Rzecz jasna wkrótce także rodzina i przyjaciele bardzo chcieli poznać sekret niesamowitych rzęs Gayle, która już wiedziała, że idealną nazwą dla cudownej odżywki do rzęs, która nadała jej rzęsom pełną witalność będzie właśnie REVITALASH, a nie żadna inna nazwa.
Bardzo piękna i szlachetna idea produktu narodziła się z miłości męża do żony, który chciał pomóc żonie w powrocie do zdrowia, a dzisiaj produkt jest dostępny dla wszystkich kobiet, które chcą mieć witalne i naprawdę piękne rzęsy. Dodatkowo warto wiedzieć, że Gayle oraz Michał Brinkenkhoff przeznaczają część dochodu ze sprzedaży Revitalash na badania dotyczące raka piersi, a także inicjatywy edukacyjne z tym związane. Warto zacytować tutaj słowa doktora Michała Brinkenhoffa:
”Często czujemy się bezradni, gdy ktoś, kogo kochamy cierpi. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem pomóc mojej żonie w powrocie do zdrowia. Patrzyłem jak cieszy się ze swoich pięknie wyglądających rzęs i nabiera sił do walki z chorobą.”
W Polsce firma RevitaLash jest reprezentowana przez firmę Plazanet, która wspiera działalność ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń „Amazonki” oraz promuje ona informacje na temat profilaktyki raka piersi, a także zdrowego stylu życia oraz współorganizuje ogólnopolską akcję „Zdrowy nawyk, zdrowe piersi”.
Jeżeli chodzi o RevitaLash Polska to produkty amerykańskiej firmy Athena Cosmetics są prezentowane w Polsce przez poznańską firmę Plazanet RevitaLash Polska. Dobrze wiedzieć, że produkty RevitaLash są dostępne tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży, takich jak:
Gabinety dermatologiczne, salony wizażu, salony kosmetyczne, kluby amazonek na terenie całego kraju, ekskluzywne SPA oraz gabinety odnowy biologicznej. 

 

Powiązane artykuły

Kontakt
E-mail: kontakt@kaims.pl
O nas

Na naszej stronie znajdziesz ciekawostki i porady o kosmetykach, dzięki którym twoja skóry będzie wyglądać świeżo. Zapraszamy do czytania

Zaprzyjaźnione firmy

internetowa apteka